Ви тут: Головна Структура Підрозділи Університету НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів Діяльність Гуртожиток Події в гуртожитку Пізнавально-розважальна вікторина «Я люблю Україну»

Пізнавально-розважальна вікторина «Я люблю Україну»

13 листопада 2014 року в гуртожитку Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася пізнавально-розважальна вікторина «Я люблю Україну», де студенти проявили свої знання та навички, всебічно розкривши історію, культуру та спортивні досягнення України.

Останні події нашої країни спонукали та надихали на усвідомлення патріотичної значущості кожного громадянина. Кожен з учасників відчував гордість за свою Батьківщину.

Одним із показників духовно-морального розвитку особистості є ставлення до своєї країни, її духовних та культурних цінностей, до співвітчизників.

Враження від заходу в учасників та організаторів залишилися виключно позитивними.