Ви тут: Головна Структура Підрозділи Університету НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів Діяльність Гуртожиток Події в гуртожитку Звітно-виборчі збори студентської ради на 2015 р.

Звітно-виборчі збори студентської ради на 2015 р.

18.12.2014 року в Університетському гуртожитку № 1 (бульвар Івана Лепсе, 46) відбулося обрання нового складу студентської ради.

Порядком денним було передбачено розгляд таких питань: 1. Звіт старости. 2. Вибори старости гуртожитку на новий термін. 3. Вибори студентської ради гуртожитку. 4. Вибори студентського активу гуртожитку. 5. Різне .

Звітуючи, голова студентського активу гуртожитку Гусинська Людмила (студентка 4 курсу Інституту суспільства) підбила підсумки роботи активу за звітний період з жовтня 2013 р. по грудень 2014 р. Проаналізувала культурно-дозвіллєві, спортивні заходи та благодійні акції, що проводились в гуртожитку. Також староста торкнулась наболілих проблем студентства і подякувала всім, хто добросовісно виконував правила проживання в гуртожитку.

Кращими черговими по господарчому блоку були визнані студенти кімнат № 1 та № 21, яким Людмила в знак подяки вручила символічні призи.

На виборах старостою гуртожитку вдруге обрана Людмила Гусинська.

Обрано нову студентську раду та студентський актив, а також затверджені старости кімнат.