Ви тут: Головна Структура Підрозділи Університету НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів Діяльність Гуртожиток Події в гуртожитку «Грінченківська весна» в гуртожитках

«Грінченківська весна» в гуртожитках

Напередодні Великодніх свят, в рамках соціального проекту «Грінченківська весна» студенти нашого Університету, що мешкають в гуртожитках за адресою бульвар І. Лепсе, 46 та вул. Кіквідзе, 35 взяли участь у загальному суботнику з благоустрою прилеглої території та генерального прибирання приміщень гуртожитків. Екологічна акція, організована після тривалої зими, пройшла ч. Навіть погода намагалася допомогти: у такий сонячний теплий день мало хто зміг всидіти вдома. Кожен зі студентів сприйняв цей захід як ще одну можливість приємно та корисно провести час з друзями, підтримуючи таку соціально важливу ініціативу.

Під час прибирання панувала дружня та тепла атмосфера. Було прибране сміття з доріжок, обкопали дерева та облаштували клумби, інші гуртом побілили прилеглий до гуртожитку тин, перетворивши його на справжній білосніжний мур.

Спостерігаючи за тим, як згуртовано працюють вихованці різних структурних підрозділів нашого Університету ми зайвий раз з гордістю відзначаємо нашу спільну приналежність до єдиної Грінченківської родини.

Зробивши разом свій спільний, хоча і тимчасово, дім – Гуртожиток чистішим, затишнішим, аби він зустрів травень і літо оновленим, наші студенти, разом з тим, не повинні забувати, що саме від них залежить, якою буде їхня домівка, адже один день інтенсивного прибирання не матиме ваги, якщо цю чистоту не підтримувати щоденно.