Images-loading

Тренінг з попередження вживання психоактивних речовин молоддю

29 квітня 2015 року в студентському гуртожитку № 1 (бульвар Івана Лепсе, 46) відбулося тренінгове заняття з попередження вживання психоактивних

речовин (ПАР) молоддю, організоване викладачами Інституту людини Пожидаєвою Оксаною Володимирівною та Журавель Тетяною Василівною, кандидатами педагогічних наук, доцентами кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, та проведений студентами спеціальності «Соціальна педагогіка» Бедзей Анастасією та Короленко Оленою (5 курс, заочна форма навчання).

Учасниками тренінгу були студенти Гуманітарного інституту та Інституту суспільства, які проживають у гуртожитку.

Під час заняття учасникам було надано інформаційне повідомлення про негативний вплив психоактивних речовин на організм людини та наслідки їх вживання. Було розглянуто види залежностей, механізм їх формування та прояви.

Сподіваємося, що даний тренінг стане попередженням та засторогою для сучасної молоді та націлить їх на здоровий спосіб життя.