Ви тут: Головна Структура Підрозділи Університету НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів Діяльність Гуртожиток Події в гуртожитку Майстер-клас «Єдина країна – Дерево життя»

Майстер-клас «Єдина країна – Дерево життя»

31 березня 2016 року в Університетському гуртожитку №1 (бул. Лепсе 46), де проживають студенти з різних Інститутів, відбувся майстер-клас«Єдина країна – Дерево життя», який підготувала і провела старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Зіневич Віта Миколаївна.

Студенти різних спеціальностей: «Початкова освіта», «Музичне мистецтво», «Хореографія», «Фізичне виховання», «Філологія», «Журналістика» та інші разом створювали дерево життя у техніках аплікації, витинанки, торцювання. Плідна праця та веселий вечір об’єднали наших грінченківців з різних куточків України, а вони, в свою чергу, єднали свої зусилля для створення символу Єдності.

«Ми єдина країна. Дерево життя - символ продовження роду та життя разом у злагоді» - ось основний меседж від студентів нашого Університету!