Ви тут: Головна Структура Підрозділи Університету НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів Діяльність Гуртожиток Події в гуртожитку Свято Гумору «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!»

Свято Гумору «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!»

6 квітня 2016 року в Університетському гуртожитку № 1 (Бульвар Івана Лепсе, 46) відбулося свято Гумору «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!». Модератори свята: А.А. Теплюк, викладач кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту та студенти 2 курсу напряму підготовки «Музичне мистецтво» Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Веселі та креативні конкурси («Хто я?», «Відгадай пісню», «Відгадай слово», «Борошно», «Яблука», «Пташка на гілці»), які супроводжувались жартівливими репліками, подарували студентам піднесений настрій та усмішки. Свято завершилось солодкими подарунками для студентів.