День родини в гуртожитку

В нашому Університеті велика увага приділяється створенню грінченківської родини, в якій започатковуються нові Університетські традиції, виховується студентське товариство, засноване на дружніх взаєминах і підтримці. З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина.

17.05.2011 року о 17.00 в студентському гуртожитку, в кімнаті самопідготовки, пройшла концертна програма "Родина як зірка єдина", присвячена Дню родини, яку підготували члени студентської Ради гуртожитку та члени студентської ради Університету.

З щирими, теплими словами до студентів –грінченківців звернулась голова студентської профспілки Університету Перепельченко О.В.

Ліричні та драйвові пісні, у виконані Трифанюка Станіслава "Про любов", Подоляна Максима "Кохана", студентів ІІІ курсу Інституту мистецтв, Кузнєцової Катерини, студентки ІІ курсу Гуманітарного інституту "You simply the best", створювали атмосферу емоційного піднесення, гумору та родинного тепла.

Зворушливі слова вдячності за турботу та підтримку, пролунали на адресу керівництва Університету від голови студентського самоврядування Університетського гуртожитку Барчука Сергія, студента IV курсу Гуманітарного інституту та члена студентської Ради Університету Мельникової Анжеліки, студентки ІІ курсу Педагогічного інституту.

По завершенню свята студентська родина гуртожитку дружно ласувала смачний красивий торт, спеціально виготовлений до цього свята.

Бажаємо процвітання та зростання нашій дружній грінченківський родині!