Images-loading
4 жовтня у гуртожитку на Лепсе, 46 у затишному колі друзів зібралися майже всі його мешканці на родинний вечір під назвою "Все про вчителя". У новому навчальному році, продовжуючи добру традицію таких зустрічей, Центр виховних технологій і соціально-гуманітарний відділ проводять заплановані заходи до всіх свят, визначних дат, майже 2 рази на місяць. Запрошуючи всіх на такі заходи і зустрічі єдиною командою працюють студентський парламент університету, студрада гуртожитку і студентська профспілка. У затишній теплій атмосфері є про що поговорити, зустрітися з друзями, обговорити проблемні питання і т.д. 
Після зустрічі у гуртожитку ППОС взяла на себе зобов'язання обладнати медичний ізолятор гуртожитку, а під час вечора-зустрічі у родинному колі піднімалися питання про високу місію вчителя на землі, його покликання, про професію, в основі якої лежить альтруїзм, про готовність запалити смолоскип добра і самовіддачі, щоб світ став добрішім і яскравішим.
На такі зустрічі студенти очікують, незважаючи на те, що багато хто з них навчається на другій зміні, але всі поспішають до кімнати самопідготовки, де вже давно створена атмосфера добра і затишку для всіх мешканців гуртожитку.