Ви тут: Головна Структура Підрозділи Університету НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів Діяльність Гуртожиток Події в гуртожитку Підведення підсумків конкурсу на зразкову кімнату + День Закоханих

Підведення підсумків конкурсу на зразкову кімнату + День Закоханих

З 01 листопада по 01 лютого 2012 року мешканці студентського гуртожитку Університету змагалися за перемогу у конкурсі на зразкову кімнату в гуртожитку.

13.02.2012 року в кімнаті самопідготовки Університетського гуртожитку відбулось підведення підсумків та вручення призів переможцям конкурсу.

Вітаємо з перемогою:

Таран Юлія Валеріївна

Матящук Тетяна Володимирівна

ІЛСН

Також, по завершенню заходу відбулась концерно-розважальна програма присвячена до Дня закоханих, яку підготували студенти Університету. Від профспілкової організації студентів було презентовано іменний торт.

Щиро вітаємо студентів з перемогою. Бажаємо ніжності, любові та кохання!