Images-loading

1246

Щороку в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, пишалися своєю родиною та рідним краєм.
Діти - найдорожчий скарб, радість і майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. 
1 червня - не просто дитяче свято, але й особливий день для нагадування суспільству про необхідність дотримання прав дитини як однієї з головних засад формування гармонійної особистості. Турбота про дітей, захист їхніх прав мають стати одним з найголовніших наших обов'язків.
Дорогі грінченківці! Зігріймо теплом свого серця, увагою і ласкою тих юних співгромадян, життя яких не схоже на добру казку, допоможімо їм відчути радість спілкування. Впевнені, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, залежить те, якою буде доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців. 
Бажаємо, щоб сьогодні й кожного наступного дня дитячі серця відчували тепло та любов, а всі зусилля дорослих єднались заради щасливого майбутнього!