ensemble

Щиро вітаємо зі здобуттям почесного ІІ місця вокальний квартет «Джерело» під керівництвом Юрія Маслянки, який гідно представив Київський університет імені Бориса Грінченка на престижному європейському пісенному фестивалі-конкурсі «A Cappella Competition «Vokal.Total-2012», що проходив у австрійському м.Граз 23-26.07.2012 р.
Ансамбль «Джерело» гідно конкурував із мистецькими колективами з Японії, Австралії, Канади, Франції, Німеччини. Головною вимогою конкурсної програми було обов’язкове виконання класичного репертуару з 5 творів різними мовами. Грінченківці підкорили серця європейців щирим чистим співом, красивими голосами, цікавими вокальними композиціями, майстерним виконанням музичних творів а сappella. Українські народні пісні, які пролунали у їх виконанні, глибоко торкнулися сердець не тільки журі, але й всіх слухачів.
Ця перемога – вагомий внесок у презентацію нашого Університету, творчої молоді на європейському рівні.
Бажаємо університетському гурту «Джерело» подальшого удосконалення вокальної майстерності, перемог на престижних міжнародних фестивалях і конкурсах! Браво!

diploma