x 1cd73abb

24 листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Цей щорічний національний пам’ятний день запроваджений у 1998 році і припадає на останню суботу листопада.
Голодомор в Україні як масовий голод, що охопив всю територію Української РСР у 1932–1933 роках, призвів до значних людських жертв. За різними джерелами, за час голодомору в Україні загинуло від 4 до 10 млн. осіб.
23 листопада о 10:00 наша грінченківська родина, вшановуючи пам’ять невинно загиблих, приєднується до всеукраїнської акції «Запали свічку». Цей вогник символізуватиме нашу скорботу про мільйони загублених життів співвітчизників.
24 листопада студентська молодь Університету долучиться до загальнодержавних заходів, приурочених до скорботної дати. Грінченківці покладатимуть квіти, композиції із житніх та пшеничних колосків до пам’ятника жертвам Голодомору 1932-1933 рр.., відвідають жалобну меморію «Згадаймо їх…Вони жили в роки голодоморів», під час якої відбудеться презентація електронного інформаційного ресурсу «Меморіал пам’яті жертв Голодоморів online» та Народної Книги пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.