Ви тут: Головна Структура Підрозділи Університету НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів Діяльність Тематичні та культурно-мистецькі заходи Університету Університет відзначає День Соборності та Свободи України

Університет відзначає День Соборності та Свободи України

День Соборності та Свободи, відповідно до Наказу Президента України Віктора Януковича від 30.12.2011р., відзначається щороку 22 січня, в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, яке відбулося в 1919р.

В Київському університеті імені Бориса Грінченка в усіх структурних підрозділах проводяться спеціальні заходи на честь свята національної гідності та волевиявлення народу. Це є проявом найщиріших почуттів поваги до своєї держави, спрямуванням студентської молоді Київського університету імені Бориса Грінченка на активну участь у розбудові сучасної України.

Свято нагадує нам, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

План заходів