Ви тут: Головна Структура Підрозділи Університету НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів Діяльність Тематичні та культурно-мистецькі заходи Університету Шевченківський березень в Київському Університеті імені Бориса Грінченка

Шевченківський березень в Київському Університеті імені Бориса Грінченка

0ce8b890

«Благослови той день і час,
Коли прослалась килимами

Земля, яку сходив Тарас
Малими босими ногами…»

Максим Рильський

Тарас Григорович Шевченко... Його безсмертне ім’я і неповторні твори багато років живуть у серцях народу, в його мріях і сподіваннях, пробуджуючи щирі й благородні почуття.

Уже багато років минуло з тих часів, коли жив і творив натхненний захисник свободи українського народу та його культури.

На початку березня кожного року в Київському університеті імені Бориса Грінченка проходять дні, присвячені великому сину українського народу - Т.Г.Шевченку. І відсьогодні в усіх структурних підрозділах розпочалися заходи до «Шевченківських днів».

План заходів