Святкова концертно-розважальна програма «Весняне пробудження»

04 березня 2013року в рамках Соціального проекту «З Києвом і для Києва» і з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 Березня студентська молодь Університету презентувала святкову концертно-розважальну програму «Весняне пробудження» працівникам Київського міського клінічного шпиталю ветеранів ВВв та інвалідів. Давня тісна співпраця і дружба між нашим Університетом та Шпиталем має добрі традиції теплого спілкування, щирого емоційного налаштування. Натхненно даруючи свої концертні виступи, Грінченківці щемно торкалися сердець, пробуджували ліричні настрої, створювали в концертній залі шпиталю Весняний настрій. В концертній програмі були представлені вокальні та хореографічні номери у виконанні студентів Інституту мистецтв, солістів вокальної студії «Натхнення» (художній керівник студії – Машковська Наталія Вікторівна). Свято провела Перепельченко О.В., технічне забезпечення здійснював звукорежисер – Лесь Михайло.
Даруючи щирі поштовхи серця ми відчували як до нас повертається тепла вдячність тих, хто кожного дня дарує світло своєї душі і тепло турботливих рук пацієнтам шпиталю. Феєричний виступ наших студентів подарував гарний настрій всім присутнім. Після виступу Грінченківців, зі слів головного лікаря шпиталю, у продовж двох тижнів у кардіологів менше роботи – знижується тиск у пацієнтів і зникає тахікардія. Отже, виступи студентської творчої команди мають ще і позитивний терапевтичний вплив. У рамках Соціального проекту такі зустрічі продовжуються і вже розпочалась робота над підготовка до 9 травня.