Привітання жінок району з першим весняним святом - Міжнародним жіночим днем

05 березня 2013 року наш Універтситет підтримав ініціативу Голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації В.І. Антонова і долучився до привітання жінок району з першим весняним святом - Міжнародним жіночим днем. Зі сцени концертної зали пролунало чимало теплих і ніжних слів, було виконано багато романтичних пісень та ліричних композицій. Присвятили свої виступи жіночій половині району і студенти Університету – їх запальні пісні створили у залі справжню святкову атмосферу. Грінченківці подарували чарівним гостям свята гарний настрій та потужний заряд енергії. Справжньою родзинкою святкового вечора став виступ Наталії Фаліон та гурту "Забава". По завершенню концерту В.І. Антонов теплими словами привітав всіх присутніх зі святом та подякував Київському університету імені Бориса Грінченка за теплу атмосферу та підтримку.