15 березня 2013 року Університет підготував для грінченківців справді цікавий і романтичний весняний подарунок - сольний концерт Дениса Любімова – студента Інституту мистецтв, фіналіста телевізійних талант-шоу «X-Фактор», «Шоу №1», «Фабрика зірок». Художний керівник проекту – Заслужена артистка України Рімма Шаповалова, продюсер – Василь Сергєєв. Під акорди живого музичного супроводу гурту «Chillout» Денис запалив справжній вогонь в серцях слухачів. Він виконав найромантичніші композиції - авторські та світові хіти, присвячені коханню, щирому і водночас такому непередбачуваному. Для всіх гостей концертної програми гарним подарунком став виступ спеціальної гості заходу, ще однієї талановитої студентки нашого Університету - Лізи Вассабі, пісні якої змушують кожного хвилюватися і отримувати насолоду. По завершенню заходу грінченківці, без сумніву, відчули легкий аромат весни, що вже витає у повітрі, даруючи впевненість у тому, що щастя цілком досяжне.