Епоха всесвітньої інтеграції скорочує відстань між державами, зміцнює зв’язки між людьми. На сьогодні головними напрямами цих відносин є поглиблення європейської співпраці в галузі освіти, науки та культури.

15 травня 2013 року у рамках проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Цілі та результати освітніх реформ: українсько-польський діалог» у конференц-залі Київського університету імені Бориса Грінченка пройшла концертно-розважальна програма - «Щира Україна!», організована Навчально-методичним центром соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів.

У концертній програмі брали участь викладачі та студенти Університету, зокрема: Заслужений діяч мистецтв України, викладач Інституту мистецтв – Петрикова Оксана, методист відділу виховних технологій Інституту мистецтв – Кирєєва Ксенія, викладач Інституту мистецтв Малахова Маргарита, Лауреати міжнародних конкурсів, викладачі Кузьменко Костянтин, Полянський Тимур, студенти Інституту мистецтв: Колоколов Олександр, Кришень Ярослав, студенти хореографічного відділення, гурт Кобзарі», студентка Гуманітарного інституту – Квач Ольга.

Проявом щирої гостинності стало дарування-віншування польських колег запашним короваєм на вишитому рушнику студентами-грінченківцями.