IMG 6057622 травня 2013 року
Київський університет Бориса Грінченка

24 травня 2013 року у концертній залі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась прем’єра вистави «Дівчинка і ворона» за мотивами однойменної п’єси Лева Устинова. Театр-студія сучасної п’єси вперше вивів на сцену наших студентів.

Щира, зворушлива філософська притча змусила кожного глядача ще раз замислитися про силу віри, про незгасиме світло всередині кожної людини, про надію та дружбу, - адже кожен з нас має той рятівний круг, який можна приберегти для себе або кинути іншому. Вистава налаштовує на співпереживання, небайдужість, співчуття та дієву підтримку людини, яка має непросту життєву історію.

Ролі у виставі виконали студенти Гуманітарного інституту:

• Гудзенко Оксана (І курс)
  • Петрук Тетяна (ІІІ курс)
  • Степанова Катерина (І курс)

Студентів підтримали актори-викладачі Тетяна Бондаренко і Тетяна Орешко. Режисер – Олена Шапаренко.