06 листопада 2013 року відзначається 70-та річниця визволення столиці нашої Батьківщини – міста-героя Києва від фашистських загарбників. Це один із найбільш знаменних днів нашої славної історії!

Нехай одвічними духовними цінностями, найвищими чеснотами для всіх нас стануть священна пам'ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував наше рідне місто, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості, щирої віри у непорушну єдність поколінь, у щасливе майбутнє нашої Незалежної держави.

Шановні ветерани, дякуємо Вам за найдорожче, що дісталось нам у спадок, – чисте небо, можливість жити і радіти, за квітучий та величний Київ!

Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і Слава живим героям-переможцям! І всім нам – віри у завтрашній день!

План заходів