Грінченківці вшановують подвиг українського народу у Другій світовій війні

06 05 fleshmob06 травня 2015 року
м. Київ

З нагоди відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни Київський університет імені Бориса Грінченка ініціював проведення акції до Дня пам’яті та примирення, в якій взяли участь понад 200 студентів Університету.

Акція проводилась з метою увічнення пам'яті про загиблих воїнів, жертв війни, злочинів проти людяності, скоєних у роки війни; утвердження спадкоємності традицій воїнів-переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни; консолідації суспільства навколо ідеї захисту України

Дія відбувалася на території Історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» та Парку Вічної Слави.

Всі студенти-учасники флешмобу були одягнуті у вишиванки, що символізує вклад українського народу в перемогу над фашизмом. В руках вони тримали червоні маки – символ пам’яті про загиблих у світі та в Україні.

Відеоролик