Відзначення Міжнародного дня музики у Київському міському центрі роботи з жінками Київської міської державної адміністрації

У рамках співпраці із Київським міським центром роботи з жінками Київської міської державної адміністрації нещодавно творчим колективом студентів та викладачів Університету був проведений літературно-музичний вечір «Її величність - панно Музико!» Традиційно на таких заходах присутні члени Ради жінок України, районних державних адміністрацій, громадських, волонтерських та профспілкових організацій столиці. На захід також були запрошені представники Національної філармонії України та ЗМІ, які високо оцінили рівень професійної підготовки та виконавської майстерності грінченківців.

У виконанні студентів Інституту мистецтв та вихованців загальноуніверситетської творчої вокальної студії «Натхнення» (керівник Машковська Н.В.) під час проведення заходу лунали напівзабуті мелодії романсів літературного походження, класичні твори, -a caрpella-, інструментальна музика, поетичні твори, а студенти-хореографи виконали витончену балетну композицію та народний танок у сучасній інтерпретації.

Такі заходи сприяють пропагуванню національної культури та мистецтва серед молоді та зміцненню іміджу нашого Університету.