Соціальний проект «Запроси мене з війни»

12 жовтня 2018 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулась непересічна подія – Дипломатичне прийняття з нагоди Дня захисника України у якому брали участь студенти-волонтери Університету та координатори - співробітники НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів.

На початку заходу з вітальним словом звернулась Марина Порошенко, а впродовж заходу свої власні історії з війни розповіли Українські амазонки та Українські захисники, які за підтримки міністерства інформаційної політики України, партнерської підтримки танцювальної студії «Big Dance» створили 20 пар, які зійшлись у танці аби переконати всіх у мужності та силі духу українських воїнів.

Іноді повернутися з війни психологічно важко. Тому саме для таких людей важлива підтримка держави і суспільства.

Студенти-грінченківці, взявши участь в організації та координації заходу, наголосили на подальшій співпраці студентської громади Університету та громадських інституцій, адже саме таке єднання посилює міць нашої держави.