4 травня 2013 року під патронатом Міжнародного благодійного фонду імені Святої Марії для представників соціальних категорій та людей похилого віку нашого міста, за ініціативи Президента фонду Ганни Матіко-Бубнової, відбулась Благодійна акція «Великодні дзвони», яка традиційно, вже 20 років поспіль, проходить в одному із мальовничих київських парків - парку імені Івана Котляревського, за адресою: вул. Мельникова, 20.

Київський університет імені Бориса Грінченка впродовж 5 років долучається до організації святкового заходу, на якому в якості учасниці духовно-концертної програми з вітальним словом та вокальною композицією - «Відродження», грінченківців представляла завідуюча Навчально-методичним центром соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів – Перепельченко Оксана Володимирівна.