Соціальний проект «З Києвом і для Києва» розширює обрії

Плідна соціально-гуманітарна взаємодія між Київським університетом імені Бориса Грінченка та Міжнародною громадською організацією “Центр Джойнт” створила позитивні умови для запровадження до широкого спектру заходів IV етапу соціального проекту “З Києвом і для Києва” нового перспективного напряму «Співпраця з міжнародними благодійними фондами».

Напередодні Новорічно-Різдвяних свят єврейський благодійний фонд “Бейтену - наш дім” передав подарунки для малят, які виховуються в сім’ях студентів та співробітників нашого Університету. Це стало приємним сюрпризом для грінченківців.

Хочеться подякувати координатору програм МГО “Центр Джойнт” в місті Київ Андрію Геоцентову, який запевнив: «...це тільки перша акція, і вона не остання! Ми і надалі плануємо співпрацювати з Київським університетом імені Бориса Грінченка і підтримувати соціальний проект «З Києвом і для Києва».