Столичний захід з нагоди святкування Дня працівників освіти України

3 жовтня 2018 року студенти Інституту філології нашого Університету та співробітники НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів долучились до організації та проведення столичного свята, урочистої церемонії нагородження працівників освіти столиці, присвяченого прийдешньому Дню працівників освіти України, який проходив під егідою Департаменту освіти і науки міста Києва, Київської міської профспілки освіти і науки міста Києва на великій сцені Київського палацу творчості дітей, юнацтва та школярів.

Урочистостям передувала розкішна виставка освітніх закладів та установ районів столиці, де були представлені роботи декоративно-прикладного мистецтва, мистецтва ляльок, вишиванки, української кулінарії, тощо.

Виставка-продаж була благодійною, гроші, зібрані під час її роботи були передані на сцені бабусі дівчинки, учениці однієї з київських шкіл, яка потребує оперативного лікування.

Розважали гостей народні колективи та інструментальні ансамблі народної музики. під час заходу освітяни столиці отримали нагороди та були вражені блискучими вітальними концертними номерами: у концерті брали участь вихованці Київської муніципальної академії танцю імені Сержа Лифаря, Ансамбль «Київські барабанщиці», вихованці колективів Київського палацу творчості дітей, юнацтва та школярів.

Із вокальним вітанням виступили викладачі та студенти нашого Університету. Викладач вокальної майстерності Інституту мистецтв – Оксана Петрикова, була нагороджена високим званням «Відмінник столичної освіти».

Були нагороджені освітяни столиці, які повернулись із зони АТО. Їм була особлива увага і вітання, зала їх вітала стоячи.

Команда волонтерів студентів-грінченківців прикрасила флеш-мобом фінальний номер і долучилась до всіх вітань з нагоди прийдешнього свята.