22 лютого 2019 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації пройшла конференція «Громадський бюджет: крок за кроком» під егідою Громадської організації «Школа громадських проектів», «Громадський бюджет міста Києва», «Центр суспільних комунікацій», «Центр розвитку інновацій», «Київський молодіжний центр», «Форум розвитку громадянського суспільства» з метою популяризації можливостей громадського бюджету та налагодження контактів між громадою, владою та бізнесом.

У заході брали участь представники бізнесу, виконавчої влади, місцевого самоврядування, активісти громадського руху столиці, ЗМІ, лідери студентського самоврядування столиці.

Основними завданнями конференції були консолідація зусиль громади для участі у формуванні доленосних і значущих для міста проектів, підвищення обізнаності у цьому питанні, створення комунікативної платформи.

У роботі конференції брали участь Президент Студентського Парламенту Університету Івашкевич Ангеліна, перший Віце-президент Студентського парламенту Гаргун Сергій, студентки 3 курсу Факультету права та міжнародних відносин Гасанова Сабіна, Дубініна Марія та завідувач НМЦ СГВ та ОДС, голова ППОС Університету Перепельченко Оксана.