24 лютого 2019 року викладачі та студенти Університету у Колонній залі Київської міської державної адміністрації взяли участь в Акції «Створюй своє майбутнє зараз. Здорова нація» – «Тютюн, алкоголь, наркоманія, СНІД – 4 вороги здоров’я».

Впродовж дня у рамках Акції працювала лабораторія експрес-тестування на виявлення різних інфекцій, проходили показові виступи талановитої студентської молоді, відбувся фестиваль дитячого хореографічного мистецтва, інтерактивні бесіди та лекції із представниками Центру громадського здоров’я МОЗ України та ГО «Міжнародна антинаркотична асоціація».

У концертній програмі взяли участь викладач кафедри хореографії Інституту мистецтв – Карлицька Світлана та Театр танцю «ГРІН» з вокально-хореографічною композицією «Crazy for dance». Участь в Акції взяли студенти Університету та співробітники НМЦ СГВ та ОДС.