6-7 квітня 2019 року у Києві відбувся IV Всеукраїнський відкритий вокальний і хоровий конкурс «Vocal.UA». У роботі фестивалю брали участь керівник загальноуніверситетської вокальної студії Наталія Машковська  та її вихованці – студентки Інституту філології Олександра Лихота та Регіна Пилипенко.

За ці 2 дні прозвучало багато прекрасних музичних творів, але студентки нашого Університету підкорили серця всіх членів журі і глядацької зали одностайно.

Отже, вітаємо із отриманням найвищої нагороди Фестивалю «Vocal.UA» - Гран-Прі Регіну Пилипенко та із отриманням І місцяОлександру Лихоту. Найвищою винагородою та визнанням високої професійної майстерності стала нагорода - «За великий внесок у музичну освіту», який був вручений Наталії Машковській за багаторічну підготовку учасників різноманітних фестивалів та конкурсів.

Вітаємо наших грінченківців і бажаємо у подальшому переможних творчих злетів.