Науково-практичний семінар-тренінг "Корпоративна пошта. Використання сервісів Google у навчальному процесі"

16 січня 2014 року
м.Київ, вул. Тимошенка, 13-Б

16 січня в Київському університеті імені Бориса Грінченка співробітники НДЛ інформатизації освіти провели науково-практичний семінар-тренінг "Корпоративна пошта. Використання сервісів Google у навчальному процесі". Розпочала семінар-тренінг проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Морзе Н.В.

З основними темами семінару-тренінгу ознайомила науково-педагогічних співробітників методист центру ІКТ-компетенції НДЛ інформатизації освіти Тетяна Гончаренко:

• корпоративна пошта, її особливості, переваги та ефективне використання;
  • ведення бази контактів співробітників;
  • використання Google drive для спільної роботи зі студентами та колегами;
  • створення опитувальників тощо

Під час тренінгу було розглянуто не лише технічну складову, а і використання даних технологій у навчальному процесі.

Приємно, що учасники семінару використовували власні ноутбуки та інші портативні пристрої, що дозволило проведення заходу не в спеціально облаштованому комп'ютерному класі, а у конференц-залі Університету.

Даний семінар є першим у цьому році з серії навчальних заходів у рамках програми «Підвищення кваліфікації з ІКТ компетентності науково-педагогічних співробітників Університету», що проходитимуть кожні 2 тижні для наших викладачів.

Презентаційні матеріали семінару-тренінгу