Вебінар «Використання освітньої програми «Microsoft Imagine Academy» в Університеті Грінченка»

preview 11 15 vebinar15 листопада 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

15 листопада 2016 року «Майкрософт Україна» та Київський університет імені Бориса Грінченка провели вебінар «Використання освітньої програми «Microsoft Imagine Academy» в Університеті Грінченка» в рамках серії вебінарів, присвячених «Imagine Academy».

Вебінаром зацікавились керівники ВНЗ, наукові та науково-педагогічні працівники, які прагнуть постійно підвищувати кваліфікацію викладачів та готувати студентів за міжнародними сертифікованими курсами Microsoft.

Загалом подали заявку на участь у вебінарі 98 осіб із 76 вищих навчальних закладів України, таких як: Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Галицький коледж імені В'ячеслава Чорновола, Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара, Донбаська національна академія будівництва і архітектури, Донецький національний університет імені Василя Стуса, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", Подільський державний аграрно-технічний університет, Український Католицький Університет, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Хмельницький національний університет та інші.

Під час вебінару були висвітлені такі питання:

1. Освітня програма Microsoft Imagine Academy, її особливості.
  2. Як функціонує Microsoft Imagine Academy в Київському університеті імені Бориса Грінченка.
  3. Скільки студентів і викладачів пройшли курси в Microsoft Imagine Academy.
  4. Яким чином проводиться навчання в Microsoft Imagine Academy студентів та викладачів.
  5. Як проводиться підвищення кваліфікації викладачів. Скільки викладачів і по яким курсам отримали сертифікати.
  6. Які курси найчастіше обирають студенти та викладачі для навчання.
  7. Авторизований сертифікаційний центр CERTIPORT.

Спікери:

Наталія Дорош, керівник по роботі з закладами освіти, Майкрософт Україна.

Дар'я Бучинська, науковий співробітник НДЛ інформатизації освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Лілія Варченко-Троценко, науковий співробітник НДЛ інформатизації освіти; старший викладач Кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

Марія Гладун, старший викладач Кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка.

Євген Сіменик, студент ІІІ курсу спеціальності початкова освіта Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка.

Висловлюємо подяку співробітникам корпорації Microsoft та всім, хто долучився до вебінару!