Підвищення ІКТ-компетентності викладачів

Отримати детальну інформацію про підвищення ІКТ-компетентності викладачів можливо за посиланням.

Діяльність за проектом

Підвищення кваліфікації за змістовим модулем «Інформаційно-комунікаційні технології» для науково-педагогічних співробітників Університету Грінченка

Microsoft Imagine Academy в Університеті Грінченка!

Тренінг за технологією інноваційної моделі електронного навчання «1 учень: 1 комп’ютер»

Міжнародна науково-практична конференція «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету»

Науково-практичний семінар "Підвищення ІКТ-компетентності вчителя: стратегія розвитку освітнього закладу"

Тренінгові семінари «Створення електронних навчальних курсів на платформі Moodle»