Ви тут: Головна Структура Підрозділи Університету НДЛ освітології Події Методологічний семінар «Актуальні проблеми порівняльної педагогіки: передовий зарубіжний досвід»

21 вересня 2016 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся методологічний семінар«Актуальні проблеми порівняльної педагогіки: передовий зарубіжний досвід».

У заході взяли участь: відділ порівняльної педагогіки Інституту педагогіки НАПН України, кафедра теорія та історії педагогіки, науково-дослідна лабораторія освітології Київського університету імені Бориса Грінченка.

З науковою доповіддю «Актуальні питання порівняльної педагогіки як науки та досвід викладання курсів «Порівняльна педагогіка»» виступив Шарл Уолгутер (C.C. Wolhuter) − д. н., проф., професор з порівняльної педагогіки та міжнародної освіти Північно-Західного університету (North-West University) Потчефструм Кампус (Potchefstroom Campus), Південна Африка (South Africa). Президент південноафриканської спільноти порівняльної педагогіки та історії педагогіки (SACHES), член виконавчого комітету Південноафриканського центру наукових досліджень (SAERA), член спільноти порівняльної педагогіки та міжнародної освіти (CIES), почесний член Болгарської спільноти порівняльної педагогіки, член Освітньої Асоціації Південної Африки.

Після доповіді відбулася дискусія.