Ви тут: Головна Структура Підрозділи Університету НДЛ освітології Діяльність Тематика досліджень

Тематика досліджень

Загальна тема дослідження: «Освітологічні засади забезпечення якості освіти в університеті»

• Сисоєва Світлана Олександрівна : «Методологія оцінювання якості освіти в умовах університету».
  • Батечко Ніна Григорівна: «Система менеджменту якості освіти в умовах університету».
  • Козак Людмила Василівна: «Освітньо-інноваційні проекти у забезпеченні якості освіти в умовах університету».
  • Титаренко Інна Олегівна: «Соціально-культурологічні чинники забезпечення якості освіти в університеті».
  • Тригуб Ілона Іванівна: «Технології експертної діяльності із забезпечення якості вищої освіти».
  • Грищук Юлія Володимирівна: «Європейський досвід забезпечення якості вищої освіти».
  • Яцюта Оксана Олексіївна: "Освітологічні засади розвитку початкової освіти в Україні (друга половина XX століття – 20-ті роки XXI століття".