Ви тут: Головна Структура Підрозділи Університету НДЛ освітології Наукове стажування та підвищення кваліфікації Відвідування Віденського університету та університету Корвіна (м. Будапешт)

Відвідування Віденського університету та університету Корвіна (м. Будапешт)

Молодший науковий співробітник НДЛ освітології Юлія Грищук у рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Економіка, наука, освіта: інтеграція та синергія» 17-22 січня 2016 р. (Братислава-Відень-Будапешт) відвідала Віденський університет (заснований у 1365 р.), один із найстаріших і найбільших у цілій Європі. Навчання в університеті передбачає понад 180 освітніх програм. Факультети: біологічний, географічний, історичний, католицький, математичний, протестантський, психологічний, соціологічний, обчислювальної техніки та інформатики, іноземних мов та перекладознавства, молекулярної біології, спортивних наук, філологічний, філософський, фізичний, хімічний, економічний, юридичний. Віденський університет є науково-дослідним центром, партнерами якого є понад 300 європейських університетів. Університет є членом Асоціації Європейських Університетів та співорганізатором міжнародної програми з обміну студентами ERASMUS / SOCRATES.

Під час виїзного засідання у Будапешті відвідала Університет Корвіна (оригінальна назва: Budapesti Corvinus Egyetem). Університет був відомий у 1953-90 рр. як Університет економічних наук Карла Маркса. Заклад пропонує навчання на факультетах: бізнес-адміністрування, економіки, соціальних наук, державного управління, сільськогосподарських наук, харчової промисловості, ландшафтної архітектури.