Ви тут: Головна Структура Підрозділи Університету НДЛ освітології Наукове стажування та підвищення кваліфікації Наукове стажування у м. Варшава

Наукове стажування у м. Варшава

12-20 листопада 2015 року старший науковий співробітники НДЛ освітології Галицька Майя Михайлівна та молодший науковий співробітник Грищук Юлія Володимирівна проходили наукове стажування у м. Варшаві на базі Вищої школи педагогічної Спілки польських вчителів. Під час наукового стажування співробітники працювали з ресурсами бібліотеки та відвідали курс лекцій щодо культурологічних засад розвитку педагогічної освіти у Республіці Польща.

foto 1 foto 2