Ви тут: Головна Структура Підрозділи Університету НДЛ освітології Наукове стажування та підвищення кваліфікації Відвідування Ягеллонського університету (м. Краків, Республіка Польща)

Відвідування Ягеллонського університету (м. Краків, Республіка Польща)

25.04.2016 науковий співробітник НДЛ освітології Ілона Іванівна Тригуб відвідала Ягеллонський університет.

Візит було здійснено у рамках виїзного засідання програми підвищення кваліфікації «Публікаційна та проектна діяльність у країнах Євросоюзу: від теорії до практики» (24-30.04.2016; Краків-Прага-Дрезден).

Ягеллонський університет є вищим навчальним закладом у Кракові, найдавнішим і одним із найбільших у Польщі, одним із найстаріших у Європі. Університет засновано у 1364 р. Казимиром III.

Університет налічує 15 факультетів:

1. факультет юриспруденції та адміністрації;

2. філософський факультет;

3. факультет фізики, астрономії та прикладної інформатики;

4. історичний факультет;

5. філологічний факультет;

6. факультет полоністики;

7. факультет математики та інформатики;

8. факультет хімії;

9. факультет біології та наук про Землю;

10. факультет управління та соціальної комунікації;

11. факультет міжнародних і політичних досліджень;

12. факультет біохімії, біофізики та біотехнології;

13. лікарський факультет;

14. фармацевтичний факультет;

15. факультет наук про здоров'я.