Круглий стіл «Особистість лідера в освіті»

15 травня 2019 року в Університеті імені Бориса Грінченка відбувся Круглий стіл на тему: «Особистість лідера в освіті», організований Навчально - науковим центром розвитку персоналу та лідерства. Захід проходив в межах університетського Тижня науки.

Круглий стіл був присвячений обговоренню проблеми розвитку управлінської компетентності керівників ЗЗСО. В роботі Круглого столу взяли участь представники дев’яти шкільних команд м.Києва на чолі з директорами (школи І-ІІІ ступенів № 275 імені Кравчука Володимира Деснянського р ну; № 286 Голосіївського району; № 29; № 130; № 186; спеціалізованої школи № 110 імені К. Гапоненка з поглибленим вивченням французької мови; гімназії № 257 «Синьоозерна»; ліцею «Престиж»). До освітянського коворківгу долучилися експерти з ІППО Університету імені Бориса Грінченка С.Івашньова та Г.Шапаренко.

Рішенням Круглого столу було ухвалено розпочати проведення дослідно-експериментальної роботи за темою « Розвиток управлінської компетентності керівників - лідерів закладів загальної середньої освіти » протягом 2019 -2023 р. за науковим керівництвом В.Міляєвої – доктора психологічних наук, професора. .

Дано START науковому проекту!

Круглий стіл «Особистість лідера в освіті»