Завершення 4 модульної програми освітнього лідерства для викладачів ЗВО

4 лютого 2020 року пройшов завершальний модуль програми освітнього лідерства для викладачів ЗВО. Це були надзвичайно творчі, наповнені приємною комунікацією зустрічі з колегами та командою викладачів дидактичного модулю!

Тренери Юлія Бреус, Наташа Блажиевська, Неля Лебідь провели цікаву, інформативну, актуальну та наповнену практичними кейсами тему!

Набуті знання, уміння, навички для мене є дуже корисними, тому що всю отриману інформацію я передаю своїм студентам, а вони будуть їх використовувати для власного розвитку і досягнення поставленої мети.

Сучасні студенти дуже обдаровані та креативні, тому викладач, який хоче їх чомусь навчити та бути для них лідером, має кожен день вдосконалюватись. Власне тому ця програма була корисною як для викладачів, і буде цікавою в подальшому для їх студентів.

Завершення 4 модульної програми освітнього ...