Екскурсія мальовничою Черкащиною

19 жовтня 2019 р. за підтримки Первинної профспілкової організації Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася екскурсія на Букський каньйон (Черкаська область) з відвідуванням Жашківського кінного заводу. В екскурсії взяли участь співробітники Факультету інформаційних технологій та управління, Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту та інших підрозділів.

Учасники ознайомились з мальовничими краєвидами Черкащини, побували на кінному заводі та кінно - спортивному комплексі, на якому проводять тренування та міжнародні змагання з кінного спорту; відвідали приватну ферму «Бабині кози», де продегустували смачний козиний сир. Дякуємо Університету та профспілковій організації за чудове дозвілля!

Екскурсія мальовничою Черкащиною