Оздоровлення дітей спілчан

Літній відпочинок та оздоровлення дітей членів профспілки Університету Грінченка регламентується Положенням «Про порядок підбору та направлення дітей працівників освіти м. Києва на оздоровлення», затвердженим Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України від 24.04.2019 р. № 33-5г. Першочергово оздоровлюються діти соціальних категорій; діти, які перебувають на диспансерному обліку; відмінники навчання; талановиті та обдаровані діти, учасники дитячих творчих колективів та спортивних команд - переможці конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад та інших заходів.

З метою забезпечення повноцінного оздоровлення дітей співробітників Університету Грінченка щорічно проводиться організація літнього відпочинку на базі ТОВ "Курортне об’єднання "Сонячний берег" (Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, смт Сергіївка) та Дитячого закладу санаторного типу лікувально-оздоровчий комплекс "Верховина" (Івано-Франківська обл., смт Верховина).

Оздоровлення дітей спілчан