Оздоровлення спілчан

За підтримки Первинної профспілкової організації Київського столичного університету імені Бориса Грінченка члени профспілки Університету мають можливість відпочинку та оздоровлення в санаторії «Злата вежа». Санаторій знаходиться на території курорту "Сонячне Закарпаття" Закарпатської обл., Свалявский р-н., с. Поляна. У 15 м від озера, в 100 м від водолікарні "Сонячного Закарпаття", в 70 м від "Сонячної Долини". Під час перебування в санаторії співробітникам надається консультація лікаря, дієтичне харчування, прийом мінеральної води, масажні та фізпроцедури, користування басейном, скіпідарові та бішофітові ванни.

Відпочинок в Закарпатській області є унікальним. Саме тут можна знайти нові враження, познайомитися з культурою, активно провести час, і разом з тим усамітнитися серед красивої природи, відпочити від стресу великих міст та побутових буденних клопотів.

Оздоровлення спілчан