Гранти, премії, стипендії, фонди, конкурси

Заяви на участь у цьогорічному конкурсі стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука можна подавати вже з 15 жовтня.

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Окрім власне фінансової підтримки фонд надає стипендіатам додаткові можливості для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, обміну досвідом та інформацією.

До участі запрошено студентів 3-6 курсів денної форми навчання ВНЗ України IV-ого рівня акредитації. Учасників відбирають за критерієм високих академічних успіхів, наявності самостійної наукової роботи, лідерських та творчих якостей.

Детальніше про цьогорічні умови подання заяв читай http://zavtra.in.ua/competition/umovi-provedennya-konkursu/

 

Кінцевий термін подання матеріалів - 1 квітня та 1 грудня щороку

Університет Утрехта щорічно пропонує близько 55 стипендій для навчання на різних спеціальностях. Для того, щоб взяти участь у програмі, необхідно бути іноземним громадянином та вступити на вибрану програму.

Спеціальності:

– бакалавріат – економіка, бізнес, науки та вільні мистецтва;

– магістратура – науки про землю, гуманітарні, природничі та соціальні науки.

Грант покриває оплату навчання у сумі 10 000 євро на рік на покриття коштів на проживання.

Необхідні документи: окремої заявки на участь у стипендійній програмі немає.

Кандидат обирається приймальною комісією з-поміж аплікантів на обрану програму.

https://biggggidea.com/opportunities/schorichna-stipendiya-dlya-navchannya-v-utrehti/

 

Кінцевий термін подання матеріалів - 20 листопада 2015 року

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України для студентів та аспірантів вищих навчальних закладів проводить Міжнародний конкурс наукових робіт "Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії".

Основна мета Конкурсу - підтримка обдарованої молоді; створення умов для її творчого зростання; активізації науково-дослідної роботи студентів та аспірантів; дослідження громадянського суспільства, як важливого феномену; подальший науковий пошук з метою приближення розвитку українського суспільства до стандартів країн з розвиненими демократичними традиціями; активне залучення наукової молоді до соціально-вагомої діяльності.

Детальну інформацію щодо участі у конкурсі можна отримати:

· на сайті http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/19961;

· тел. (095)503-10-91, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - Сошников Антон Олександрович;

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - Сошникова Юлія.

 

Кінцевий термін подання матеріалів - 1 грудня 2015 року

Комісія з дослідницьких грантів Гонконгу (The Hong Kong Research Grants Council (RGC) пропонує стипендії для іноземних студентів для навчання в аспірантурі.
Під час відбору до уваги береться дослідницький потенціал кандидата, академічна успішність, комунікативні, лідерські та особистісні якості.
Грант надається за всіма спеціальностями.
Необхідні документи апліканти мають подаватися безпосередньо до обраної установи.
Повний список установ слід дивитися за посиланням http://goo.gl/IJEv9U
Розмір гранту – це щомісячна стипендія в розмірі HK$20,000, а також надається додатковий трепел-грант у розмірі HK$10,000 для відвідування конференцій.

 

Кінцевий термін подання заявок на участь - 25 листопада 2015 року

Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада оголошують Всеукраїнський конкурс наукових і науково-популярних робіт «Історія, яка нас об’єднує» для студентів та аспірантів вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форми власності та підпорядкування.

Всеукраїнський конкурс наукових і науково-популярних робіт «Історія, яка нас об’єднує» засновано з метою сприяння молодим історикам, які прагнуть вивчати малодосліджені та контроверсійні питання української історії; заохочення суспільного обговорення цієї проблематики та правдивого висвітлення подій минулого, консолідації українського суспільства і поглиблення знань з історії України.

Тематика Конкурсу: "Незвичайні долі звичайних людей на зламі історії".

http://nauka.lp.edu.ua/fileadmin/nauka/files/Prikripleni_novini/2014/listopad/Konkurs_Istorija__jaka_nas_ob_jednuje.pdf