Вітаємо переможців ІІ (заключного) етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2010/2011 н.р.

Вітаємо студентів третього курсу Гуманітарного інституту Яценко Інну Олександрівну та Василенко Аліну Сергіївну, які посіли ІІ та ІІІ місце відповідно у дослідницькому турі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Педагогіка” у групі класичних вищих навчальних закладів.

Також вітаємо завідувача кафедри теорії та історії педагогіки, доктора педагогічних наук, професора В.І.Бобрицьку та кандидата педагогічних наук, доцента Н.О.Терентьєву, які підготували студентів до олімпіади.

Бажаємо нових наукових звершень!