Графік проведення структурно-функціональної експертизи та сертифікації ЕНК на ІІ семестр 2015 - 2016 н.р.

Шановні колеги!

У другому семестрі згідно із Положенням про ЕНК: порядок створення, сертифікації та використання у системі Е-навчання (рішення Вченої Ради від 22 жовтня 2015 року) заплановано проведення сертифікації ЕНК у березні та травні.

Зверніть увагу на такі обов'язкові кроки:

Крок 1. Подати ЕНК на кафедру для аналізу наукового рівня матеріалів курсу, відповідності змісту державним стандартам освіти, цілям і завданням курсу. Двом експертам, призначеним кафедрою, надіслати запрошення з посиланням на ЕНК та паролем гостьового доступу. Експерти здійснюють експертизу та персонально онлайн заповнюють форму «змістовно-наукова експертиза», результати якої розглядаються на засіданні кафедри.

Крок 2. За умови позитивного рішення кафедри, необхідно зареєструватись для організації структурно-функціональної експертизи .

Крок 3. Рішення кафедри надати до НДЛ інформатизації освіти для організації структурно-функціональної експертизи у день електронної реєстрації. Шаблон експертного висновку кафедри можете завантажити за посиланням .

Результати змістовно-наукової експертизи ЕНК доступні для перегляду всім співробітникам Університету за посиланням.

Студенти, що навчаються за дистанційними технологіями навчання, здійснюють оцінювання ЕНК, на який вони зараховані за планом моніторингу використання ЕНК. Результати оцінювання доступні для перегляду всім співробітникам Університету.

Графік проведення структурно-функціональної експертизи та сертифікації ЕНК на ІІ семестр 2015 - 2016 н.р.

Прийом електронних заявок на проведення структурно-функціональної експертизи

Первинна оцінка експертів

Доопрацювання ЕНК

Кінцева експертиза

Підготовка проекту наказу

16.03 –04.04

До 08.04

До 10.06

Для консультацій ви можете звернутися до помічника директора з ІКТ Вашого Інституту.

Якщо необхідна консультація НДЛ інформатизації освіти - зареєструйтесь, будь-ласка, за посиланням - реєстрація на консультацію.

Посилання: