Подарунки для співробітників від Київського університету імені Бориса Грінченка

Шановні колеги!

Ми щасливі поділитися з Вами гарною новиною!

Починаючи з квітня 2016 року, Київський університет імені Бориса Грінченка персонально вітатиме своїх працівників із однією з найважливіших подій у житті – народженням дитини! Ми розуміємо, наскільки це відповідально, тому намагаємось всіляко підтримувати та допомагати.

Молодим батькам буде презентована коробочка для малюка, в якій знайдуться корисні та просто гарні речі для першого року життя новонародженого.

Київський університет імені Бориса Грінченка піклується про своїх співробітників, пам’ятаючи про найважливіше в житті кожного – родину.

З приводу отримання подарунку та з уточнюючими запитаннями пишіть на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У темі листа вкажіть «Подарунок».

Подарунки для молодих мам від Київського університету імені Бориса Грінченка