Університет Грінченка на Coursera

Нашому університету надано ліцензії на безкоштовне вивчення 4262 курсів, які розроблені провідними університетами світу (термін реєстрації до 01.07.2020 року)!

Ознайомтесь, будь ласка, із каталогом курсів.

Шановні викладачі, якщо Ви вирішили опанувати якийсь із доступних курсів, заповніть будь ласка реєстраційну форму.

Шановні студенти, якщо Ви вирішили опанувати якийсь із доступних курсів, заповніть будь ласка реєстраційну форму.

Шановні аспіранти, докторанти, якщо Ви вирішили опанувати якийсь із доступних курсів, заповніть будь ласка реєстраційну форму.

Після заповнення форми ми надішлемо Вам запрошення приєднатися до університету в Coursera. Після підтвердження реєстрації через корпоративну пошту, зарахуйте себе на обраний курс (безкоштовно!) та пройдіть його!

Інструкція першого входу (після здійснення реєстрації)

Coursera