Університет Грінченка на Coursera

Приємна новина від Coursera! Продовжено термін реєстрації для проходження курсів на Coursera до 31 липня 2020 року. Можливість завершити навчання на курсах і безкоштовно отримати сертифікат у Вас буде до 31 серпня!

Нашому університету надано ліцензії на безкоштовне вивчення 4262 курсів, які розроблені провідними університетами світу!

Ознайомтесь, будь ласка, із каталогом курсів.

Шановні викладачі, якщо Ви вирішили опанувати якийсь із доступних курсів, заповніть будь ласка реєстраційну форму.

Шановні студенти, якщо Ви вирішили опанувати якийсь із доступних курсів, заповніть будь ласка реєстраційну форму.

Шановні аспіранти, докторанти, якщо Ви вирішили опанувати якийсь із доступних курсів, заповніть будь ласка реєстраційну форму.

Після заповнення форми ми надішлемо Вам запрошення приєднатися до університету в Coursera. Після підтвердження реєстрації через корпоративну пошту, зарахуйте себе на обраний курс (безкоштовно!) та пройдіть його!

Інструкція першого входу (після здійснення реєстрації)

Coursera