Електронне наукове фахове видання «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету» запрошує до подання рукописів до випуску №9 (2), 2020!

Шановні науковці, запрошуємо Вас до подання рукописів!

 

Галузь: Освітні, педагогічні науки

Тематика: ІКТ в освіті

Проблематика: сприяє поширенню передових наукових ідей у галузі педагогічних наук з метою висвітлення новітніх ІКТ- засобів для освітньої діяльності.

Мова рукопису: українська, англійська

Опублікування випуску - ЛИСТОПАД, 2020 рік

Публікації індексуються наукометричними та реферативними базами даних (Google ScholarULRICH'S PERIODICALS DIRECTORY, Journal Imapact Factor, WorldCat та ін.), а також усі файли періодично архівуються та зберігаються у Національній бібліотеці ім. В.І. Вернадського, Київ, Україна.

Подання приймаються англійською та українською мовами до 19 жовтня 2020 року. Будь ласка, ознайомтесь із Вимогами до оформлення подання. Після подання статті через онлайн систему, автор отримує автоматичного листа з повідомленням, що стаття надійшла до редакції. При виникненні питань стосовно рецензування, редагування рукопису, автор може писати на електронну адресу журналу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Дякуємо Вам за інтерес до нашого електронного наукового фахового видання «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету»!