Microsoft Imagine Academy в Університеті Грінченка!

Вченою радою Київського університету імені Бориса Грінченка 17 грудня 2015 року прийнято рішення про обов’язкове навчання всіх викладачів у Microsoft Imagine Academy (раніше Microsoft IT Academy). Визначено курси для обов’язкового проходження (Teaching with Technology, Microsoft Office Word 2010, Microsoft Office PowerPoint 2010), які сприятимуть підвищенню власного рівня ІК-компетентності.

Співробітниками НДЛ інформатизації освіти створено спеціальні навчальні плани, які допоможуть Вам зорієнтуватись та визначити перелік курсів, що задовольнять Вашу індивідуальну освітню траєкторію. Опанувати курси Ви зможете дистанційно та безкоштовно! За результатами проходження курсів можна отримати сертифікат, який буде враховуватися у системі підвищення кваліфікації за модулем «Інформаційно-комунікаційні технології».

Навчальний план Teaching with Technology містить такі курси:

• 70438 Структура ІКТ-компетентності вчителів. Рекомендації ЮНЕСКО;

• 70439 Як рекомендації ЮНЕСКО з ІКТ-компетентності вчителів сприяють підвищенню ІКТ-грамотності;

• 70440 Вибір ІКТ-ресурсів для підтримки результатів навчання за програмою;

• 70441 Як поєднуються технології та педагогіка;

• 70442 Використання базових засобів ІКТ у навчальному процесі;

• 70443 Організація та контроль використання ІКТ в класі;

• 70444 Технологічна грамотність та професійний розвиток педагога.

Навчальний план Microsoft Office Word містить такі курси:

• 10584: Початкові навички роботи в Microsoft Word 2010;

• 10741: Навички роботи в Microsoft Word 2010 проміжного рівня;

• 10742: Розширені навички роботи в Microsoft Word 2010;

• 70236: Основи Microsoft Word 2013.

Навчальний план Microsoft Office PowerPoint містить такі курси:

• 10595: Початкові навички роботи в Microsoft PowerPoint 2010;

• 70131. Навички роботи з Microsoft PowerPoint 2010 середнього рівня;

• 70232: Основи Microsoft PowerPoint 2013.

Навчальний план Teaching with Technology рекомендується пройти в повному обсязі. В навчальних планах Microsoft Office Word та Microsoft Office PowerPoint обирайте курси, що відповідають Вашому рівню підготовленості та потребам!

Щоб отримати доступ до навчальних планів заповніть форму.