Лекція на тему академічної чесності від радника з питань преси, освіти та культури Посольства США Конрада Тернера

Дата і час: 25 березня, о 14.00
Місце проведення: вул. Маршала Тимошенка, 13 Б.
Відповідальна особа: Виговська О.С., завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти, 272-18-62

Шановні студенти, аспіранти та молоді вчені!

Радник з питань преси, освіти та культури Посольства США Конрад ТернерЗапрошуємо Вас відвідати лекцію на тему академічної чесності від радника з питань преси, освіти та культури Посольства США Конрада Тернера.

В Україні стартував Проект сприяння академічній доброчесності за підтримки Міністерства освіти і науки України та Посольства Сполучених Штатів Америки. Проект має на меті вибудовувати всередині університетів нові відносини, котрі будуть базуватись на принципах доброчесності, взаємної довіри, поваги і відповідальності задля забезпечення високої якості освіти. Академічна чесність – це певна сукупність правил поведінки людини в академічному середовищі під час виконання навчальних або дослідницьких завдань.